KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7821519
nr 782 1519
osignerad, Nakenstudie, 96 x 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 18:43:05
150 kr
150 kr
250 kr